top of page

 

ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ - ОСНОВА МАЙБУТНЬОГО СВІДОМОГО СУСПІЛЬСТВА ДЛЯ ДЕРЖАВИ!

 

Методичні рекомендації щодо національно-патріотичного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах

 

Указ Президента України №334/2015 "Про заходи щодо поліпшення національно-патріотичного виховання дітей та молоді"

 

Постанова Кабінету Міністрів України № 524 "Про утворення Мідвідомчої комісії з питань національно-патріотичного виховання"

 

Наказ МОН України від 16.06.2015 "641 "Про затвердження Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, Заходів щодо реалізації Концепціх національно-патріотичного виховання дітей і молоді та методичних рекомендацій щодо національно-патріотичного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах"

 

 

 

 

 

ЗАВЖДИ  В МОЛИТВІ ЗА УКРАЇНУ!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

МОЇ ВИХОВАНЦІ ЗАВЖДИ ПОКАЗУЮТЬ СВОЇ ВИСОКІ ПАТРІОТИЧНІ ПОЧУТТЯ. Я ГОРДЖУСЯ ТИМ, ЩО РОБЛЮ ХОЧА БИ І НЕВЕЛИКИЙ, АЛЕ ВАЖЛИВИЙ ВНЕСОК В РОЗВИТОК МОЛОДОГО ПОКОЛІННЯ, ЯКЕ ТВОРИТИМЕ ДЕРЖАВУ-УКРАЇНА В МАЙБУТНЬОМУ!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Ураховуючи нові суспільно-політичні реалії в Україні після Революції гідності, обставини, пов’язані з російською агресією, усе більшої актуальності набуває виховання в молодого покоління почуття патріотизму, відданості загальнодержавній справі зміцнення країни, активної громадянської позиції тощо.

    Важливо, щоб кожен навчальний заклад став для дитини осередком становлення громадянина-патріота України, готового брати на себе відповідальність, самовіддано розбудовувати країну як суверенну, незалежну, демократичну, правову, соціальну державу, забезпечувати її національну безпеку, сприяти єдності української політичної нації та встановленню громадянського миру й злагоди в суспільстві.

  Важливим чинником національно-патріотичного виховання є феномен Майдану – промовистого свідчення жертовності заради безумовного дотримання прав людини та поваги до людської гідності, відстоювання загальнонаціональних інтересів відмовою учасників від особистого заради досягнення спільної мети; багатомовністю, полірелігійністю. Зміст виховних заходів має позиціонувати Майдан як форму небаченого дотепер у світовій історії мирного колективного протесту українців у відповідь на порушення базових прав людини і громадянина з боку недемократичного політичного режиму в країні.

   Актуальним є організація збирання та поширення інформації про героїчні вчинки українських військовослужбовців, бійців добровольчих батальйонів у ході російсько-української війни, волонтерів та інших громадян, які зробили значний внесок у зміцнення обороноздатності України.

    Героїчні й водночас драматичні й навіть трагічні події останнього часу спонукають до оновлення експозицій шкільних музеїв, заповідників та кімнат бойової слави, зокрема щодо інформації про учасників АТО та волонтерів з даної території;необхідно взяти шефство над родинами учасників ATO, які цього потребують. В цілому важливим є формування засобами змісту навчальних предметів якостей особистості, що характеризуються ціннісним ставленням до суспільства, держави, самої себе та інших, природи, праці, мистецтва.

 

В ЦЬОМУ НАПРЯМКУ  Я, ЯК ПЕДАГОГ-ОРГАНІЗАТОР, НАМАГАЮСЯ ЗРОБИТИ ВСЕ МОЖЛИВЕ ДЛЯ ВИХОВАННЯ ОСОБИСТІСТІ ЗІ СТІКИМ ПАТРІОТИЧНИМ НАХИЛОМ ТА ІДЕЯМИ.

 

 

 

 

 

 

 

Васищевська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Харкіської районної ради Харкіської області

© Ірина Блудова. Сайт создан на Wix.com

  • Facebook Clean Grey
  • Twitter Clean Grey
  • LinkedIn Clean Grey
bottom of page